Górecki (1)
Gradowski (libero)
Sędzia główny

Lider przed play-off!

Legia wygrała kolejne spotkanie. W dniu dzisiejszym pokonała Net Ostrołęka 3-1 (25-18, 23-25, 25-20, 25-19), tym samym zapewniła sobie pierwsze miejsce w tabeli przed fazą play-off.

Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 14:00, a w wypełnionej po brzegi hali na Ursynowie doping trwał non stop. Początek spotkania z zespołem Net Ostrołęka był bardzo wyrównany, później legioniści stopniowo powiększali przewagę. Ostatecznie pierwszy set zakończyli zwycięstwem 25-18. Początek drugiego seta również był wyrównany: 6-6, 8-8, 10-10. Potem przewagę osiągnęli goście. W pewnym momencie było już nawet 19-24 i ostatecznie Legia przegrała ten set 23-25. Trzecia odsłona meczu zakończyła się zwycięstwem Legii 25-20, a set czwarty to 25-19 dla podopiecznych Dariusza Kopaniaka.
W ostatnim secie kibice rzucili konfetti na boisko, po czym nastąpiło kilka minut przerwy na jego sprzątnięcie. Legia zajęła pierwsze miejsce przed fazą play-off. Gratulujemy!

Autor: Woytek

Dodatki

O pierwsze miejsce

Sobotnie spotkanie Legii z Netem Ostrołęka zakończy rundę zasadniczą II ligi. Warszawianie zapewnili już sobie awans do play-off, a ich wygrana przed własną publicznością zagwarantuje nam pierwsze miejsce w grupie. Zespół z Ostrołęki niespodziewanie wygrał dwa ostatnie spotkania z wyżej notowanymi rywalami, więc czeka nas ciekawy pojedynek. Rozpocznie się on o godzinie 14, w hali przy ul. Hawajskiej na Ursynowie. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy i przypominamy, że wstęp na mecze siatkarzy Legii jest bezpłatny. W czasie spotkania będziemy zbierali podpisy pod naszą akcją "Przystanek LEGIA" [ze szczegółami akcji możecie zapoznać się tutaj]. Zebrane podpisy przedstawimy Zarządowi Transportu Miejskiego w Warszawie. Liczymy na Wasze zainteresowanie tematem!