9. Drabkowski
10. Gradowski
Sędzia główny

Nie będzie awansu...

O godzinie 16. rozpoczął się w Warszawie ostatni decydujący mecz pierwszej fazy play-off między Legią a Gwardią Szczytno. Hala na Ursynowie tradycyjnie wypełniła się po brzegi (ok. 400 osób). Po pierwszym secie nie mieliśmy jednak powodów do radości, ponieważ legioniści przegrali go 23-25. W drugim secie było już zdecydowanie lepiej. Podopieczni Dariusza Kopaniaka ograli gości 25-16.
Trzeci set również zakończył się zwycięstwem Legii, tym razem 25-20. Niestety w czwartym secie górą okazali się siatkarze Gwardii (16-25).
W ostatnim decydującym piątym secie górą byli gwardziści (12-15) i to oni zagrają w finale o wejście do Serii B z AZS II Olsztyn.
Legii pozostanie walka o trzecie miejsce z Wilgą Garwolin.
Siatkarzom przez cały mecz towarzyszył głośny doping, ale niektóre okrzyki i piosenki nie podobały się sędziom i spiker musiał uspokojać publiczność. Mecz był bardzo wyrównany, do końca ważyły się losy obu zespołów.