14. Radomski
Sędzia główny
Relacja

Zostajemy w II lidze!

Dziś o godzimoe 15 rozpoczęło się 4 spotkanie play-off pomiedzy Legią i KPS Wołomin. Stawką było pozostanie w II lidze. Tak samo jak i wczoraj nasi siatkarze zaskakująco łatwo poradzili sobie z rywalami i wygrali 3-0. Na trybunach zgromadziło sie ok. 60 kibiców, z czego zdecydowana większość fanów Legii, którzy przez całe spotkanie głośno dopingowali swoich zawodników.
W każdym secie Legia zdecydowanie przewyższała rywali pod każdym względem. Zawodnicy bardzo dobrze czuli sie na hali, grali widowiskowo i z polotem. Wyraźnie odczuwali wsparcie swoich fanów. Gracze Legii dobrze wykonywali wszystie zalecenia trenera. Świetnie funkcjonował nasz atak i blok. Gospodarze często mieli pretensje do sędziego o stronniczość, bądź sędziowanie na wyczucie. Arbiter oślepiany był przez słońce i dopiero w 3 secie gospodarzom udało sie zasłonić okno... Jednak nie zmieniło to w żaden sposób przebiegu gry. Po meczu zawodnicy podziękowali kibicom za doping brawami.

To już koniec tego sezonu. Wierzymy, że uda się wystawić drużynę do następnych rozgrywek.

Pomeczowe wypowiedzi

Wojciech Szczucki (trener Legii): Jestem bardzo zadowolony i dumny z moich zawodników, gdyż wytrzymali bardzo dużą presję i mimo młodego wieku udało im się utrzymać w II lidze. Popełnili kilka taktycznych błędów, ale ogólnie jestem bardzo, bardzo zadowolony. Byłem zaskoczony wczoraj gładkim zwycięstwem 3-0. Przystapiliśmy do meczu bardzo zdeterminowani i skoncentrowani. Najbardziej obawiałem się Huberta Milewskiego, który mimo już starszego wieku w poprzednim meczu przegranym u nas praktycznie sam nas pokonał i jest bardzo doświadczonym graczem.