6. Pucuła - 6
Kruk - 2
Sędzia główny

Porażka do zera

Siatkarze Legii nie sprostali przed własną publicznością drużynie KKS Kozienice. Goście wygrali gładko 3-0 w setach, ogrywając legionistów do 21, 23 i 15. Mecz obejrzało 70 kibiców.
Podopieczni trenera Nowaka podjęli walkę jedynie w dwóch pierwszych setach. W drugiej partii prowadzili nawet 23-22, ale wypuścili zwycięstwo w secie z ręki. Trzecia odsłona toczyła się już zdecydowanie pod dyktando kozieniczan.

Legioniści wystąpili osłabieni brakiem dwóch środkowych, Marka Rybaka i Macieja Chilmanowicza. W tej sytuacji debiut w drużynie stołecznej zaliczył pozyskany z Metra Sławomir Pyta. Nowy gracz Legii zaprezentował się obiecująco, ale na pewno nie pokazał jeszcze pełni swoich możliwości.

Skład Legii: Obuchowicz 8, Pyta 8, Chmielewski 7, Królikowski 6, Grobelny 4, Żyłkowski 1, Koper (libero) oraz Kruk 3, Pucuła 1, Obradović 0.

Autor: Raffi

Siatkarze warszawskiej Legii w trzeciej kolejce rozgrywek II ligi zmierzą się z drużyną KKS Armat Kozienice. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 11 października o godzinie 15:00 w hali przy ulicy Braci Załuskich 1. Bilet wstępu: 3 zł. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy!