Sezon 2022/2023 > I liga

Wybierz rozgrywki:

 

1. kolejka
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (19-25, 25-18, 19-25, 25-14, d. 15-12) Lechia Tomaszów Mazowiecki
BAS Białystok 0-3 (11-25, 20-25, 23-25) MKS Będzin
Astra Nowa Sól 3-1 (24-26, 25-22, 25-21, 25-23) AZS AGH Kraków
Gwardia Wrocław 3-1 (25-15, 25-27, 25-11, 25-13) Mickiewicz Kluczbork
Avia Świdnik 3-1 (20-25, 25-15, 25-20, 25-17) SMS PZPS Spała
Krispol Września 1-3 (25-18, 20-25, 21-25, 21-25) Norwid Częstochowa
KPS Siedlce 3-1 (22-25, 25-21, 26-24, 25-22) Olimpia Sulęcin
2. kolejka
Norwid Częstochowa 3-1 (18-25, 25-18, 25-20, 27-25) Astra Nowa Sól
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-3 (25-21, 28-30, 25-21, 19-25, d. 12-15) AZS AGH Kraków
Olimpia Sulęcin 0-3 (16-25, 20-25, 20-25) Gwardia Wrocław
Avia Świdnik 3-2 (21-25, 22-25, 25-19, 25-23, d. 15-10) MKS Będzin
BKS Visła Bydgoszcz 3-2 (18-25, 30-28, 22-25, 25-14, d. 15-10) BAS Białystok
SMS PZPS Spała 1-3 (30-28, 21-25, 23-25, 14-25) KPS Siedlce
SPS Chrobry Głogów 3-1 (25-23, 23-25, 25-20, 25-19) Krispol Września
3. kolejka
AZS AGH Kraków 3-2 (25-23, 25-17, 19-25, 12-25, d. 15-8) Norwid Częstochowa
Avia Świdnik 1-3 (25-23, 19-25, 22-25, 22-25) BKS Visła Bydgoszcz
KPS Siedlce 0-3 (20-25, 19-25, 26-28) MKS Będzin
Gwardia Wrocław 3-0 (25-20, 25-23, 25-16) SMS PZPS Spała
Krispol Września 0-3 (22-25, 26-28, 22-25) Mickiewicz Kluczbork
BAS Białystok 1-3 (25-17, 28-30, 21-25, 22-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Astra Nowa Sól 3-0 (25-17, 25-15, 25-23) SPS Chrobry Głogów
4. kolejka
Mickiewicz Kluczbork 3-0 (25-23, 25-21, 25-21) Astra Nowa Sól
Olimpia Sulęcin 3-0 (25-22, 25-20, 25-22) Krispol Września
KPS Siedlce 2-3 (25-19, 21-25, 20-25, 25-22, d. 11-15) BKS Visła Bydgoszcz
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 (34-32, 25-20, 29-31, 20-25, d. 15-7) Norwid Częstochowa
SPS Chrobry Głogów 3-0 (25-20, 25-19, 25-16) AZS AGH Kraków
MKS Będzin 3-0 (25-23, 25-20, 25-20) Gwardia Wrocław
BAS Białystok 1-3 (34-32, 18-25, 21-25, 21-25) Avia Świdnik
5. kolejka
KPS Siedlce 3-2 (20-25, 25-20, 22-25, 25-17, d. 15-7) BAS Białystok
AZS AGH Kraków 1-3 (22-25, 25-20, 22-25, 22-25) Mickiewicz Kluczbork
Avia Świdnik 3-0 (25-22, 25-23, 25-21) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Krispol Września 3-0 (25-23, 25-21, 25-21) SMS PZPS Spała
Astra Nowa Sól 3-1 (21-25, 25-21, 25-23, 25-18) Olimpia Sulęcin
Norwid Częstochowa 3-2 (24-26, 22-25, 28-26, 25-17, d. 15-12) SPS Chrobry Głogów
Gwardia Wrocław 3-2 (24-26, 25-22, 25-12, 21-25, d. 15-12) BKS Visła Bydgoszcz
6. kolejka
MKS Będzin 3-0 (25-17, 25-17, 25-23) Krispol Września
Olimpia Sulęcin 3-1 (25-20, 28-26, 22-25, 26-24) AZS AGH Kraków
Avia Świdnik 2-3 (26-28, 25-18, 25-23, 20-25, d. 9-15) KPS Siedlce
Mickiewicz Kluczbork 3-0 (25-18, 25-20, 25-21) Norwid Częstochowa
SMS PZPS Spała 2-3 (26-24, 25-20, 19-25, 22-25, d. 16-18) Astra Nowa Sól
BAS Białystok 1-3 (15-25, 21-25, 25-23, 19-25) Gwardia Wrocław
7. kolejka
Gwardia Wrocław 1-3 (22-25, 25-19, 20-25, 15-25) Avia Świdnik
AZS AGH Kraków 3-0 (25-18, 25-22, 25-23) SMS PZPS Spała
KPS Siedlce 3-0 (25-21, 25-17, 25-18) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Krispol Września 2-3 (25-21, 24-26, 25-20, 20-25, d. 6-15) BKS Visła Bydgoszcz
Astra Nowa Sól 2-3 (24-26, 25-23, 27-25, 17-25, d. 18-20) MKS Będzin
SPS Chrobry Głogów 2-3 (26-24, 23-25, 25-20, 16-25, d. 12-15) Mickiewicz Kluczbork
Norwid Częstochowa 3-2 (23-25, 25-17, 22-25, 25-15, d. 16-14) Olimpia Sulęcin
8. kolejka
MKS Będzin 3-0 (25-12, 25-22, 25-22) AZS AGH Kraków
Olimpia Sulęcin 1-3 (25-20, 23-25, 22-25, 19-25) SPS Chrobry Głogów
BKS Visła Bydgoszcz 3-1 (25-22, 25-23, 25-27, 25-20) Astra Nowa Sól
KPS Siedlce 1-3 (25-27, 29-27, 22-25, 20-25) Gwardia Wrocław
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 (25-22, 21-25, 25-20, 22-25, d. 15-12) Mickiewicz Kluczbork
SMS PZPS Spała 0-3 (17-25, 16-25, 19-25) Norwid Częstochowa
BAS Białystok 3-0 (25-21, 25-20, 25-19) Krispol Września
9. kolejka
Norwid Częstochowa 3-2 (25-22, 22-25, 30-32, 26-24, d. 15-10) MKS Będzin
Krispol Września 0-3 (19-25, 23-25, 24-26) Avia Świdnik
Astra Nowa Sól 3-0 (25-23, 25-15, 27-25) BAS Białystok
AZS AGH Kraków 2-3 (22-25, 25-22, 26-24, 18-25, d. 12-15) BKS Visła Bydgoszcz
SPS Chrobry Głogów 3-0 (25-22, 25-19, 25-17) SMS PZPS Spała
Mickiewicz Kluczbork 3-0 (25-19, 25-14, 25-20) Olimpia Sulęcin
10. kolejka
SMS PZPS Spała 1-3 (21-25, 21-25, 25-22, 20-25) Mickiewicz Kluczbork
BKS Visła Bydgoszcz 1-3 (25-23, 20-25, 16-25, 18-25) Norwid Częstochowa
Avia Świdnik 3-1 (25-21, 25-17, 20-25, 25-13) Astra Nowa Sól
KPS Siedlce 3-2 (25-21, 15-25, 20-25, 25-22, d. 15-12) Krispol Września
SPS Chrobry Głogów 3-1 (20-25, 25-22, 25-18, 26-24) MKS Będzin
BAS Białystok 2-3 (23-25, 25-22, 30-28, 23-25, d. 10-15) AZS AGH Kraków
11. kolejka
Norwid Częstochowa 3-0 (25-21, 25-14, 25-19) BAS Białystok
Krispol Września 1-3 (25-22, 21-25, 20-25, 22-25) Gwardia Wrocław
Olimpia Sulęcin 3-1 (25-14, 25-16, 27-29, 25-18) SMS PZPS Spała
AZS AGH Kraków 3-1 (22-25, 25-15, 25-23, 25-21) Avia Świdnik
SPS Chrobry Głogów 3-2 (23-25, 25-19, 18-25, 25-21, d. 15-10) BKS Visła Bydgoszcz
MKS Będzin 2-3 (25-27, 22-25, 26-24, 26-24, d. 13-15) Mickiewicz Kluczbork
Astra Nowa Sól 0-3 (22-25, 20-25, 23-25) KPS Siedlce
12. kolejka
BKS Visła Bydgoszcz 3-1 (25-23, 25-21, 20-25, 25-21) Mickiewicz Kluczbork
Avia Świdnik 2-3 (27-25, 26-24, 12-25, 22-25, d. 12-15) Norwid Częstochowa
KPS Siedlce 2-3 (23-25, 25-23, 25-22, 18-25, d. 15-17) AZS AGH Kraków
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-1 (25-22, 25-13, 23-25, 25-15) SMS PZPS Spała
MKS Będzin 3-1 (25-22, 25-27, 26-24, 25-17) Olimpia Sulęcin
BAS Białystok 3-0 (26-24, 25-19, 25-17) SPS Chrobry Głogów
Gwardia Wrocław 3-0 (25-20, 26-24, 25-22) Astra Nowa Sól
13. kolejka
Olimpia Sulęcin 2-3 (25-20, 25-21, 17-25, 18-25, d. 21-23) BKS Visła Bydgoszcz
SPS Chrobry Głogów 1-3 (21-25, 25-17, 17-25, 23-25) Avia Świdnik
Krispol Września 1-3 (21-25, 22-25, 25-23, 21-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
AZS AGH Kraków 3-1 (25-23, 18-25, 26-24, 25-22) Gwardia Wrocław
Norwid Częstochowa 3-0 (25-17, 25-20, 25-23) KPS Siedlce
Mickiewicz Kluczbork 3-2 (25-21, 20-25, 25-18, 20-25, d. 15-10) BAS Białystok
SMS PZPS Spała 0-3 (15-25, 17-25, 23-25) MKS Będzin
14. kolejka
Krispol Września 3-0 (25-23, 26-24, 25-23) Astra Nowa Sól
Avia Świdnik 3-1 (25-21, 25-22, 15-25, 25-20) Mickiewicz Kluczbork
KPS Siedlce 1-3 (25-27, 25-27, 25-21, 19-25) SPS Chrobry Głogów
Norwid Częstochowa 3-1 (25-13, 21-25, 25-15, 25-18) Gwardia Wrocław
Lechia Tomaszów Mazowiecki 1-3 (25-18, 24-26, 20-25, 18-25) MKS Będzin
BAS Białystok 0-3 (27-29, 22-25, 15-25) Olimpia Sulęcin
BKS Visła Bydgoszcz 3-1 (23-25, 25-17, 25-13, 25-21) SMS PZPS Spała
15. kolejka
Olimpia Sulęcin 1-3 (24-26, 15-25, 27-25, 26-28) Avia Świdnik
SMS PZPS Spała 1-3 (16-25, 18-25, 25-23, 16-25) BAS Białystok
SPS Chrobry Głogów 3-2 (21-25, 25-21, 20-25, 25-16, d. 17-15) Gwardia Wrocław
Mickiewicz Kluczbork 3-1 (22-25, 25-21, 30-28, 25-20) KPS Siedlce
AZS AGH Kraków 3-1 (21-25, 25-22, 25-23, 25-19) Krispol Września
BKS Visła Bydgoszcz 3-0 (31-29, 25-19, 26-24) MKS Będzin
Astra Nowa Sól 2-3 (24-26, 25-18, 25-23, 22-25, 9-15) Lechia Tomaszów Mazowiecki
16. kolejka
Norwid Częstochowa 2-3 (25-15, 22-25, 23-25, 25-21, d. 13-15) Krispol Września
SMS PZPS Spała 0-3 (18-25, 23-25, 19-25) Avia Świdnik
Lechia Tomaszów Mazowiecki 3-2 (25-22, 21-25, 25-19, 26-28, d. 15-11) BKS Visła Bydgoszcz
MKS Będzin 3-0 (26-24, 25-17, 25-21) BAS Białystok
Mickiewicz Kluczbork 3-1 (25-18, 25-19, 21-25, 25-19) Gwardia Wrocław
AZS AGH Kraków 3-0 (25-21, 25-18, 25-17) Astra Nowa Sól
17. kolejka
BAS Białystok 3-2 (23-25, 25-20, 25-22, 23-25, d. 15-11) BKS Visła Bydgoszcz
KPS Siedlce 3-1 (22-25, 25-19, 25-18, 25-18) SMS PZPS Spała
Astra Nowa Sól 0-3 (17-25, 19-25, 20-25) Norwid Częstochowa
Krispol Września 1-3 (24-26, 23-25, 25-19, 19-25) SPS Chrobry Głogów
AZS AGH Kraków 0-3 (21-25, 20-25, 23-25) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Gwardia Wrocław 3-0 (25-21, 25-18, 25-17) Olimpia Sulęcin
18. kolejka
BKS Visła Bydgoszcz 3-0 (25-17, 25-21, 25-15) Avia Świdnik
SMS PZPS Spała 1-3 (17-25, 18-25, 25-23, 20-25) Gwardia Wrocław
Norwid Częstochowa 3-0 (25-20, 25-21, 25-20) AZS AGH Kraków
Lechia Tomaszów Mazowiecki 2-3 (19-25, 25-27, 25-23, 25-18, d. 12-15) BAS Białystok
MKS Będzin 3-0 (25-20, 25-22, 29-27) KPS Siedlce
Mickiewicz Kluczbork 3-0 (25-14, 25-17, 25-12) Krispol Września
SPS Chrobry Głogów 3-1 (27-25, 25-18, 24-26, 25-22) Astra Nowa Sól
19. kolejka
Gwardia Wrocław 1-3 (25-21, 21-25, 22-25, 16-25) MKS Będzin
Avia Świdnik 3-1 (18-25, 25-22, 25-22, 27-25) BAS Białystok
Norwid Częstochowa 3-1 (25-23, 21-25, 25-22, 25-21) Lechia Tomaszów Mazowiecki
AZS AGH Kraków 3-0 (25-20, 25-23, 31-29) SPS Chrobry Głogów
Astra Nowa Sól 1-3 (25-13, 23-25, 22-25, 27-29) Mickiewicz Kluczbork
Krispol Września 1-3 (21-25, 30-28, 22-25, 23-25) Olimpia Sulęcin
BKS Visła Bydgoszcz 3-0 (25-23, 25-23, 25-20) KPS Siedlce
20. kolejka
SMS PZPS Spała 0-3 (18-25, 17-25, 14-25) Krispol Września
MKS Będzin - Legia Warszawa
21. kolejka
Legia Warszawa - BKS Visła Bydgoszcz
22. kolejka
BAS Białystok - Legia Warszawa
23. kolejka
Legia Warszawa - Avia Świdnik
24. kolejka
KPS Siedlce - Legia Warszawa
25. kolejka
Legia Warszawa - Gwardia Wrocław
26. kolejka
SMS PZPS Spała 2-3 (26-28, 25-19, 19-25, 25-21, d. 13-15) Olimpia Sulęcin
Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legia Warszawa
27. kolejka
Krispol Września - Legia Warszawa
28. kolejka
Legia Warszawa - Astra Nowa Sól
29. kolejka
AZS AGH Kraków - Legia Warszawa
30. kolejka
Legia Warszawa - Norwid Częstochowa
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.