Statystyki meczu z Notecią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Legia w Inowrocławiu była słabsza od przeciwników właściwie w każdym elemencie gry. Nasi gracze słabiej zbierali (38 zbiórek, wobec 42 rywali), mieli słabszą skuteczność (40% z gry, przy 43% gospodarzy), a do tego popełnili aż 19 strat (Noteć tylko 7).

Inowrocławianie skrzętnie wykorzystali błędy naszych zawodników, zdobywając po stratach 23 punkty. Wiele razy gospodarze po przechwytach (12 wobec tylko 3 Legii) mieli sytuacje sam na sam z koszem. Trenerzy ze względu na problemy zdrowotne tym razem oszczędzali Damiana Cechniaka (11:56 min.) i Pawła Podobasa (05:29). Najdłużej na boisku przebywał grający z usztywnionym palcem Damian Zapert (30 minut). Niewiele krócej wystąpił Rafał Holnicki i Bartek Bojko. W końcówce na boisko wszedł Bartek Ornoch.

Punkty w 5-minutowych przedziałach: 15-6, 25-22, 30-34, 41-39, 53-45, 71-48, 78-57, 85-62

Punkty po stratach: 23-8
Punkty spod kosza: 38-26
Punkty drugiej szansy: 10-8
Punkty po szybkim ataku: 21-6
Punkty zmienników: 8-34

Najwyższe prowadzenie: 26-4
Najwyższa seria punktowa: 18-0 (71-45) - 10-0 (15-12)