Siatkówka: Legia 2-3 Gwardia Szczytno

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W piątym decydującym o zapewnienie sobie II-ligowego bytu siatkarze Legii po zaciętej walce ulegli w hali AWF drużynie Gwardii Szczytno 2-3. Pierwszego seta gładko wygrali goście 14-25. Dwa kolejne należały do legionistów do 23 i do 18 wygrywali podopieczni Wojciecha Szczuckiego. W czwartym secie lepsi byli jednak gwardziści (17-25) i byliśmy świadkami tie-breaka. W tym Legia przegrywała już 2-7, by doprowadzić do stanu 13-14. Niestety decydujący punkt zdobyli goście i to oni zapewnili sobie już utrzymanie w lidze. Legia natomiast będzie musiała walczyć o to z drużyną KPS Wołomin. Szczegółowa relacja i zdjęcia w dziale Siatkówka.