Sparing: Legia II 4-1 Delta-Agrykola

Raffi i Kamilek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dziś rezerwy Legii rozegrały kolejny sparingowy mecz przy ul. Łabiszyńskiej. Przeciwnikiem drużyny Jerzego Kraski była Delta-Agrykola. "Wojskowi" wygrali mecz 4-1, a bramki strzelali: Lewandowski 3 i Paluchowski - dla Legii oraz Milczarek dla Delty-Agrykoli.

Skład Legii: Zaremba - Stańczykowski, Rafalski, Skrzypcak, Wysocki, Borowik, Sokołowski II, Stepień, Rawa, Lewandoski, Polniak

W drugiej połowie zagrali także: Ryłka, Kazimierak, Ogórek, Bańka, Paluchowski, Kubas, Jeż.
Boisko na Łabiszyńskiej było dobre. Od początku przewagę posiadała Legia. Pierwsza bramka padła po składnej akcji całej drużyny, a strzelił ją Lewandowski. Chwilę później po kontrze padło wyrównanie - w tej sytuacji nastąpiło nieporozumienie obrońców z bramkarzem. Jednak jeszcze przed przerwą Lewanowski strzelił dwa gole i Legia prowadziła 3-1.

Po zmianie stron Delta zaatakowała śmielej, ale "Wojskowi" kontrolowali przebieg gry - zmarnowali kilka stuprocentowych sytuacji. Wynik ustalił Paluchowski, który wykończył ładną akcję Sokołowskiego i Jeża. W końcowce Delta mogła zdobyć drugiego gola, ale dobrze zachował się bramkarz Kamil Ryłka i mecz zakończył się wynikiem 4-1.