REKLAMA

Stowarzyszenie prosi o pomoc

SKLW - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa pragnie gorąco zaprosić wszystkich kibiców do czynnego udziału w obchodach 90-lecia Legii. Chcemy uatrakcyjnić obchody poprzez ekspozycję pamiątek związanych z klubem. Apelujemy więc od Was – kibiców o pomoc. Jeśli jesteście w posiadaniu jakichkolwiek pamiątek związanych z klubem, jego historią i zawodnikami: zdjęcia, proporczyki, autografy lub inne przedmioty, bardzo prosimy o kontakt. Chcielibyśmy wypożyczyć owe pamiątki i udostępnić je szerszej publiczności, gwarantując jednocześnie ich zwrot w nienaruszonym stanie. Każde wypożyczenie zostanie potwierdzone odpowiednim dokumentem sygnowanym przez SKLW.
Na życzenie wypożyczającego każda z pamiątek może być podpisana imieniem i nazwiskiem lub ksywą właściciela. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy sklw@sklw.pl bądź telefoniczny: 0 667 543 404. Jeśli osobiste dostarczenie pamiątki stanowi jakikolwiek problem, powiedz na o tym, a odbierzemy eksponat osobiście.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.