Moussa Ouattara
REKLAMA

Wdowczyk: Panowie... ja za was nie strzelę :-)

Mishka i Adam Polak, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dwóch spotkaniach Legii wygranych po 2-0 do siatki rywala strzelali obrońcy (Edson i Ouattara z Polonią) oraz piłkarze, którzy weszli z ławki rezerwowych (Vuković i Szałachowski z Pogonią). Podczas dzisiejszej konferencji prasowej, poświęconej najbliższemu spotkaniu z Lechem Poznań, redaktor Życia Warszawy spytał trójkę obecnych piłkarzy - Kucharskiego, Włodarczyka i Burkhardta - który z nich strzeli pierwszą bramkę w środowym meczu.

Po tym pytaniu przez chwilę w sali panowała cisza... Legioniści spojrzeli po sobie nie kwapiąc się do odpowiedzi, więc trener "Wojskowych" stwierdził: "... no, ja tego nie zrobię panowie" :-)

Chwilę później trener odpowiedział już poważnie, że jest optymistą i cieszy go to, że drużyna się uzupełnia. "Jestem pełen optymizmu i wiary w umiejętności moich napastników. To, że nie zdobywają goli nie jest najważniejsze, liczy się dobro drużyny." - powiedział Wdowczyk.

Fragment konferencji prasowej w MP3 - 0,5MB - czas 1:30

Najwięcej pretensji kibice mają do Piotra Włodarczyka, który wiosną tylko raz trafił do siatki rywala.
"Ostatnio mam mniej sytuacji do zdobycia gola, ale jeszcze jest siedem spotkań tej wiosny i postaram się udowodnić, że potrafię strzelać. Do rzutów karnych jestem wyznaczony ja i Edson." - powiedział "Włodar".

Po konferencji prasowej drużyna odbyła trening na głównej płycie boiska. Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z zajęć:

fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.