Grali przyjaciele

Bodziach - Wiadomość archiwalna

W zakończonym przed momentem meczu na szczycie IV-ligi, Olimpia Elbląg wygrała z DKSem Dobre Miasto 1-0 i dzięki tej wygranej wróciła na pierwsze miejsce w tabeli.

W Bielsku, Podbeskidzie bezbramkowo zremisowało z Zagłębiem. Pogoń tymczasem nie potrafiła zdobyć punktu w Zabrzu.
I liga: Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczecin
"Portowcy" nie potrafili wygrać na stadionie przy Roosveldta, gdzie broniący się przed spadkiem Górnik postawił wszystko na jedną kartę. Co prawda prowadzenie objęli szczecinianie w 23 minucie, ale wspierani dopingiem całego stadionu (10.000 widzów) gospodarze nie mogli sprawić swoim fanom zawodu. Po przerwie zdobyli dwie bramki i jakże cenne 3 punkty. Do Zabrza przyjechało ok. 30 fanów Pogoni.

II liga: Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-0 Zagłębie Sosnowiec
To już trzeci bezbramkowy remis Zagłębia tej wiosny. Niestety obie drużyny nie stworzyły porywającego widowiska, a obserwujący je kibice jego przebieg określili jako nudny. W końcówce spotkania dwie wyśmienice sytuacje Zagłębia zmarnował Krzysztof Butryn.
W Bielsku, drużynę Zagłębia wspierało 350 fanów.

IV liga: Olimpia Elbląg 1-0 DKS Dobre Miasto
Po porażce w Ostródzie, Olimpijczycy mieli doskonałą okazję do rehabilitacji. Do Elbląga zawitała drużyna świeżo upieczonego lidera IV ligi. Jedyna bramka meczu padła już w piątej minucie, za sprawą Wierzby. W dalszej części meczu, mimo dogodnych okazji z obu stron, wynik nie uległ już zmianie. Z wygranej Olimpii cieszyło się ok. 500 kibiców.