REKLAMA

Pomeczowe wypowiedzi trenerów

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Dariusz Wdowczyk (trener Legii): Mówi się, że najtrudniej jest wygrać 1-0 i tak też dzisiaj było. Był to trudny mecz. Brakowało nam drugiej bramki, żeby uspokoić grę, bo Amica naciskała, a jak wiadomo przy jednobramkowej przewadze wszystko może się wydarzyć. Może rywale nie mieli zbyt wielu okazji do zdobycia bramki, ale po akcjach Kikuta lub Grzybowskiego mogły paść gole. Cieszę się ze zwycięstwa. Teraz już tylko dwa mecze. Najpierw wyjazd do Zabrza w środę i na pewno powalczymy. Natomiast dzisiaj brawa dla chłopaków za serce oraz siły jakie włożyli w to spotkanie.

Krzysztof Chrobak (trener Amiki): W pierwszej kolejności gratuluję trenerowi Wdowczykowi oraz całemu zespołowi Legii wygranej w dzisiejszym meczu. Bez wątpienia te zwycięstwo znacznie przybliżyło warszawską drużynę do mistrzowskiego tytułu. Gratuluję także moim zawodnikom, którzy włożyli mnóstwo serca w to spotkanie. Nie ukrywam, że mimo iż przegraliśmy, to jestem zadowolony z postawy drużyny. Zaczynam odczuwać, że nie powinienem grać z Legią, bo to mój trzeci mecz przeciw tej ekipie i trzeci raz przegrywam 0-1. Lepiej może, żeby mnie nie zabierali na te mecze. Jeżeli chodzi o sam mecz to Legia przeważała przez te 90 minut gry i stwarzała sobie więcej sytuacji bramkowych. Owszem, gol padł po fantastycznym uderzeniu z rzutu wolnego, ale biorąc pod uwagę cały przekrój spotkania, to na pewno legioniści byli lepsi i zasłużenie wygrali.Konferencja prasowa po meczu z Amiką - fot. Szmiciu
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.