III liga: Znicz 3-2 Legia II

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W zakończonym przed kilkoma minutami spotkaniu III ligi rezerwy Legii przegrały w Pruszkowie z miejscowym Zniczem 3-2. Spotkanie w podwarszawskiej miejscowości oglądało około 1000 osób. Do przerwy gospodarze prowadzili 1-0 po golu Ślifirczyka w 18. minucie. W przerwie trenerzy Legii dokonali dwóch zmian. W miejsce Stępnia i Rawy weszli Ogórek i Skrzypczak. Ten drugi w 64. minucie strzelił gola, ale 6 minut wcześniej Ślifirczyk podwyższył na 2-0. W 87. minucie Mirko Poledica został ukarany drugą żółtą kartką i legioniści kończyli mecz w dziesiątkę.
Minutę później pruszkowianie podwyższyli swoje prowadzenie na 3-1 po ładnym uderzeniu Tomczyka z rzutu wolnego. W 90. minucie wynik na 3-2 ustalił Bartosz Karwan, który strzelił z główki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Artura Chałasa.

Skład Legii II: Zaremba - Sokołowski II, Poledica, Chałas, Rosłoń - Stępień (46' Ogórek), Rawa (46' Skrzypczak), Wysocki (78' Jeż), Paluchowski (63' Kazimierak) - Karwan, Polniak

Kartki: Poledica (czerwona), Rosłoń (żółta)