REKLAMA

Od rana tłok pod kasami!

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Od wczesnych godzin rannych pod kasami przy Łazienkowskiej ustawiły się długie kolejki kibiców, którzy chcą kupić wejściówki na sobotni mecz z Wisłą Kraków. Choć kasy zostaną otwarte dopiero o 11, już parę godzin wcześniej, w okolicach stadionu zebrało się ponad 1000 osób. Wszystkim, którzy pragną kupić bilety na ten mecz, radzimy się pospieszyć. Zanosi się na to, że bilety rozejdą się bardzo szybko.

Przypominamy jednocześnie, że jedna osoba może kupić maksymalnie 5 biletów.
Bilety można kupować w jednej z sześciu kas.

Nie ma biletów na trybunę Krytą.

O godzinie 10 rusza sprzedaż biletów (750 sztuk) na wyjazdowe spotkanie w Zabrzu. W jednej z kas będą sprzedawane bilety wraz z przejazdem autokarowym organizowanym przez SKLW - ceny (przejazd + bilet): 60 zł dla członków SKLW, 70 zł pozostali kibice. W drugiej będzie można nabyć same bilety w cenie 15 zł.

Przy zakupie biletu (na mecz Górnik-Legia) będą wymagane następujące dane: imię, nazwisko, PESEL, numer dowodu tożsamości, rodzaj transportu.Kolejki na Łazienkowskiej... - fot. Adam Polak
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.