Sparing: Legia 4-5 Groclin

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W środowym meczu sparingowym Groclin pokonał Legię 5-4. Bramki dla warszawskiej drużyny strzelali: Włodarczyk, Gottwald i dwie Roger (obydwie z rzutów karnych). Do przerwy było 1-1. Legioniści zanotowali fatalny początek drugiej połowy, kiedy to w niecałe 10 minut stracili trzy gole. Wszystkie zdobył Piotr Piechniak. Pod koniec spotkania sędzia podyktował dwa rzuty karne dla Legii. Co ciekawe, obydwa po faulach na Eltonie. Podczas pierwszej części gry boisko musiał opuścić kontuzjowany Edson da Silva. Na razie nie wiadomo nic więcej na temat jego stanu zdrowia.
W dniu dzisiejszym Dariusz Wdowczyk testował kolejny wariant ustawienia, inny niż podczas niedzielnego meczu. W pierwszej i w części drugiej połowy, bramki Legii bronił Jan Mucha, natomiast przez ostatnie 30 minut na boisku przebywał Maciej Gostomski.

Skład Legii: Mucha (63' Gostomski) - Szala, Hugo (60' Jędrzejczyk), Kiełbowicz (60' Chałas) - Bronowicki (46' Szałachowski), Djoković (46' Vuković), Surma, Edson (28' Burkhardt, 52' Wasiluk), Guerreiro - Włodarczyk (46' Elton), Korzym (46' Gottwald).