REKLAMA

Engel: Prezentowaliśmy się solidnie

Mishka, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Po dzisiejszym sparingowym spotkaniu z ŁKS-em Łomża, o kilka słów komentarza poprosiliśmy trenera gości, Jerzego Engela jr. "Borykamy się z problemami organizacyjnymi, trenuje tylko ośmiu zawodników, którzy mają stałe kontrakty. Cieszę się, że udało nam się zebrać skład i zagrać. Jestem zadowolony, bo na tle mistrza Polski wypadliśmy całkiem dobrze. Wygraliśmy pierwszą połówkę i z tego bardzo się cieszę. Najwięcej kłopotów sprawiła nam obrona Legii. Choto był dziś praktycznie nie do przejścia. Także Hugo grał bardzo agresywnie i gdyby to był mecz ligowy, mógłby dostać czerwoną kartkę.
Mimo że w pierwszej połowie Legia nie stworzyła groźnych sytuacji, to i nam było ciężko. Atak gospodarzy nie był dziś szczególnie groźny. W drugiej połowie, kiedy my opadliśmy z sił, piłkarze Legii zachowali ich dużo więcej. Legia miała sporo sytuacji, ale ich nie wykorzystała. Mimo to myślę, że wygrała zasłużenie. W naszym zespole bardzo dobrze zagrał Rafał Bałecki, który strzelił bramkę, a także kapitan Zbyszek Kowalski na środku obrony. Myślę, że w pierwszej połowie cały zespół prezentował się solidnie" - powiedział szkoleniowiec.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.