REKLAMA

Włodarczyk i Edson wracają do składu

Woytek, źródło: własne/TVN24 - Wiadomość archiwalna

Właśnie rozpoczęły się dzisiejsze zajęcia legionistów. W treningu uczestniczą już Piotr Włodarczyk oraz Edson da Silva. Z kolei Grzegorz Bronowicki pauzować będzie jeszcze przez dwa tygodnie. Piotr Włodarczyk wypowiedział się o losowaniu III rundy eliminacyjnej Ligi Mistrzów:
"Mogliśmy trafić gorzej - zdecydowanie lepsze zespoły takie jak Arsenal, Valencia, czy Milan. Mimo wszystko nie jest to łatwy zespół bo Szachtar Donieck już grał na arenie międzynarodowej. Dwa lata temu występował w Lidze Mistrzów i Ukraińcy mają niezły zespół. Myślę, że jeżeli my zagramy na 100 procent swoich możliwości i będziemy w doberj formie, to możemy z nimi powalczyć jak równy z równym. W najbliższym czasie na pewno będziemy oglądać kasety ze spotkań Szachtara i będziemy obserwować, jak najlepiej zagrać z nimi." - powiedział Włodarczyk.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.