Grali przyjaciele

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W związku z przerwą na mecze reprezentacji Polski, kibice odpoczywają od I-ligowej piłki. Jednak w niższych krajowych rozgrywkach walka o ligowe punkty trwa na całego. W sobotę Zagłębie pokonało pewnie warszawską Polonię, a w niedzielny poranek przyjaciele z Elbląga przegrali z Pelikanem w Łowiczu.
II liga: Zagłębie Sosnowiec 3-1 Polonia Warszawa
Zagłębie Sosnowiec pokonało na własnym stadionie Polonię Warszawa 3-1 w spotkaniu II ligi. Sosnowiczanie wykorzystali to, że od 68. minuty goście grali w dziesiątkę i już dwie minuty później objęli prowadzenie po strzale Folca. Dziesięć minut później ten sam zawodnik podwyższył na 2-0. W doliczonym czasie gry padły dwie bramki. Najpierw honorowe trafienie zaliczyli poloniści, a chwilę później Berensztajn ustalił wynik na 3-1. Spotkanie w Sosnowcu oglądało około 4 tysięce osób, w tym 57 kibiców Polonii.

Liga okręgowa: CWKS Legia 1-4 KS Raszyn
Występująca w lidze okręgowej drużyna CWKS Legia przegrała w kolejnym ligowym meczu. Tym razem lepszy okazał się KS Raszyn, z którym legioniści przegrali 1-4.

III liga: Pelikan Łowicz 3-1 Olimpia Elbląg
Nie udał się wyjazd naszym przyjaciołom wyjazd do Łowicza. Szybko zdobyte dwie bramki przez gospodarzy ustawiły resztę spotkania. Po zmianie stron na 3-0 podwyższyli ponownie piłkarze Pelikana. Rozmiary porażki w 83. minucie zmniejszył Piotr Trafarski. Ostatecznie Olimpia przegrała 1-3 z Pelikanem i zajmuje 10. miejsce w tabeli.