IV liga: Legia II 3-0 Ursus

Woytek i Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W sobotni poranek rezerwy Legii rozegrały kolejny ligowy mecz. Wojskowi objęli prowadzenie już w 12. minucie. Po dośrodkowaniu z wolnego Chałasa Hugo przejął piłkę i strzałem po ziemi zdobył pierwszego gola dla Legii. W 40. minucie Wocial nie wykorzystał jedenastki - strzelił nad poprzeczką. W 60. minucie na boisko wszedł Piotr Włodarczyk i już 5 minut później wpisał się na listę strzelców wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem. Cztery minuty później Włodar podwyższył wynik spotkania na 3-0. W późniejszej akcji jeszcze goście mieli okazję na zdobycie honorowego gola, ale świetnie obronił Gostomski i ostatecznie spotkanie zakończyło się trzybramkową przewagą Legii, która była drużyną zdecydowanie lepszą i odniosła pewne zwycięstwo.
Skład Legii: Gostomski, Wocial, Jędrzejczyk, Hugo, Chałas, Mikołajczak (82' Muczyński), Ogórek, Rawa (77' Świdzikowski), Fraczczak, Majkowski (70' Wysocki), Paluchowski (60' Włodarczyk).

Żółte kartki: Hugo, Świdzikowski.