Grali przyjaciele

Bodziach i Fumen - Wiadomość archiwalna

Druga minimalna porażka Den Haag nie mogła spowodować odbicia od dna naszych przyjaciół z Hagi. Znacznie lepiej poszło Juventusowi, który po głupiej stracie punktów z Vicenzą, tym razem nie dał szans drużynie Crotone, której zaaplikował aż 5 bramek.
Eredivisie: Willem II Tilburg 2-1 Den Haag
Po porażce z Ajaxem piłkarze z Hagi w końcu byli bliscy zapisania punktów na koncie w meczu przeciwko słabemu Willem II. Den Haag objął nawet prowadzenie w 16 minucie, ale jeszcze przez przerwą wyrównał Brazylijczyk Cristiano. Po przerwie ten sam piłkarz strzelił drugiego gola dla gospodarzy i Den Haag pozostaje wciąż na ostatniej pozycji w tabeli.

Serie B: Juventus Turyn 5-0 Crotone
W końcy przekonująca wygrana Juve! Nasi przyjaciele z Włoch pewnie pokonali drużynę Crotone 5-0, a hat-trickiem popisał się Alessandro Del Piero! Dwie pierwsze bramki dołożyli Nedved i Balzaretti. Juventus pozostaje liderem Serie B.