Legia 1-0 AC Horsens

turi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Legii pokonali 1-0 duński zespół AC Horsens w drugim spotkaniu sparingowym rozgrywanym podczas zgrupowania w Hiszpanii. Jedyną bramkę zdobył w 13. minucie Maciej Korzym. W spotkaniu nie mogli zagrać kontuzjowani Kiełbowicz, Burkhardt, Jędrzejczyk i Dick. 90 minut w bramce stał Jan Mucha. Wojskowi w pierwszej połowie posiadali zdecydowaną przewagę, ale nie potrafili wykorzystać kilku dogodnych sytuacji. W drugiej części gra się wyrównała, ale wynik nie uległ zmianie, bo słabo zagrał duet Włodarczyk-Grzelak.
Legia Warszawa 1-0 (1-0) AC Horsens
1-0 - 13 min. Maciej Korzym

Skład Legii: Mucha - G. Bronowicki, Szala (65' Balde), Hugo (65' Choto), Edson - Radović (65' P. Bronowicki), Surma, Vuković, Roger (65' Smoliński) - Korzym (46' Grzelak), Janczyk (46' Włodarczyk)

Skład AC Horsens: Jochumsen - Jensen, Petersen, Klausen, Algreen, Hansen, Akonnor, Rieper, Friis (56' Sturød), Lawan (73' Heinze), Macena (46' Gerba)