Koszykówka: Tur 79-85 Legia

Woytek - Wiadomość archiwalna

Nie zwalniają tempa koszykarze Legii. Dziś w Bielsku Podlaskim podopieczni Roberta Chabelskiego pokonali gospodarzy 85-79. Pierwsza kwarta zakończyła się jednopunktowym prowadzeniem Legii 16-15. W drugiej obie drużyny zdobyły po 17 punktów. Fatalnie ułożyła się dla naszej drużyny trzecia część meczu. Legioniści przegrali ją 24-32 i przed czwartą kwartą przegrywali 64-57. Na szczęście w ostatnich 10 minutach "Wojskowi" zagrali świetnie zdobywając prawie dwa razy więcej punktów niż gospodarze i zanotowali szóste zwycięstwo z rzędu, a 11 w ostatnich 12 spotkaniach. Koszykówka