Wojciech Trochim (Legia) w powietrznym pojedynku o piłkę z zawodnikiem z Nadarzyna - fot. Woytek

IV liga: Legia II 2-3 GLKS Nadarzyn

Woytek i Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Trzeciej porażki z rzędu na własnym boisku doznali dziś piłkarze rezerw stołecznej Legii. Podopieczni Jacka Mazurka ulegli wiceliderowi z Nadarzyna 2-3. Pierwszą bramkę dla gości w 18. minucie zdobył pięknym uderzeniem z rzutu wolnego z 17 metrów, Klimkowski. Piłka wpadła w samo okienko naszej bramki i Zaremba nie miał szans na skuteczną interwencję. Pięć minut później, strzałem głową z trzech metrów, wyrównał Piotr Ściebura po dośrodkowaniu Jakuba Polniaka. Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy.
Początek drugiej połowy mógł być dla naszej drużyny wymarzony. Już siedem minut po przerwie, wspaniała akcja Ściebury została zatrzymana przez obrońców Nadarzyna faulem w polu karnym. Niestety, okazji do wyprowadzenia Legii na prowadzenie nie wykorzystał Trochim, uderzając w lewy róg bramki. Golkiper gości odbił piłkę na róg i dalej utrzymywał się remis. Niedługo.

W drugiej części gry goście ponownie objęli prowadzenie - w 60 minucie po strzale głową Bartosza Koczura. To zemściło się w 85 minucie, gdy Wierzba podwyższył prowadzenie GLKS-u na 3-1, po raz trzeci pokonując Zarembę strzałem w lewy róg. W 88 minucie rozmiary porażki zdołał zmniejszyć wprowadzony kilka minut wcześniej Rafał Muczyński, dokładając nogę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Legia II ruszyła do ataku, starając się doprowadzić do wyrównania. Było blisko, szczególnie w 90 minucie gry. Niestety strzał z bliskiej odległości Okińczyca został zablokowany i legioniści wywalczyli tylko rzut rożny. Po trzech, doliczonych przez sędziego minutach, spotkanie zostało zakończone. Niestety, po raz kolejny nasza drużyna przegrała przed własną publicznością. Kolejny mecz "dwójka" rozegra w najbliższą sobotę o godzinie 11. Również na swoim boisku.

Skład Legii II: Zaremba - Wocial, Rosłoń Ż, Świdzikowski, Rawa - Woźniak (70' Okińczyc), Ściebura, Ogórek (85' Ambrożewicz), Trochim - Polniak, Paluchowski (80' Muczyński).