Liga Okręgowa: CWKS 2-1 Łady (+zdjęcia)

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W rozegranym o godzinie 11 meczu CWKS Legia pokonała UKS Łady 2-1. Od 15. minuty goście zasłużenie prowadzili 1-0 po golu Mazurkiewicza. W przerwie trener "Wojskowych" dokonał trzech dobrych zmian. W 58. minucie Aleksander Graff wyrównał stan meczu, a cztery minuty przed końcem ten sam zawodnik zapewnił zwycięstwo CWKSowi. Spotkanie oglądało około 100 osób. Fotoreportaż z meczu - 68 zdjęć Jacka Wójcikowskiego
W czasie meczu doping prowadziło w około 35 osób, wywieszono 8 flag (LEGIA, 6 barwówek i Herb). W czasie meczu kibice zebrali pieniądze na oprawę meczów CWKS Legia Warszawa. Łącznie zebraliśmy 57 zł. Dziękujemy!