IV liga: Szydłowianka 1-3 Legia II

źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W dniu dzisiejszym rezerwy Legii pokonały w wyjazdowym spotkaniu Szydłowiankę Szydkowiec 3-1. Gole dla "Wojskowych" strzelali: Siudek w 18 minucie (gol samobójczy), Woźniak w 26 minucie i Rawa w 64 minucie. Honorowa bramka dla gospodarzy padła w ostatniej minucie meczu po strzale Kiljańskiego.

Pierwsza połowa zaczęła się od falowych ataków gospodarzy, którzy kilkakrotnie zatrudniali Łukasza Zarembę. Legionistów z opresji wybawił jednak gracz Szydłowianki, pakując piłkę do własnej siatki w zamieszaniu podbramkowym. Legioniści poszli za ciosem i kilka minut później po ładnym uderzeniu Woźniaka podwyższyli na 0-2. Od tego momentu mogli grać na większym luzie i kontrolowali przebieg gry. W drgiej połowie na 0-3 podwyższył Przemysław Rawa i honorowy gol dla drużyny z Szydłowca, w ostatniej minucie, nie mógl już odebrać naszym graczom zwycięstwa w meczu z wymagającym przeciwnikiem.