Radość piłkarzy i kibiców po wygranej z Wilgą - fot. Jacek Wójcikowski

Liga okręgowa: CWKS 5-0 Wilga

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W rozegranym w dniu dzisiejszym o godz. 11 spotkaniu CWKS pokonał Wilgę aż 5-0. Do przerwy legioniści prowadzili 3-0 po golach: Fiałkowskiego w 19. min, samobójczym trafieniu Błażejaka, na którym błąd wymusił Kwiatkowski, minutę później i bramce Łukawskiego w 32. minucie. Jeszcze przed przerwą sędzia podyktował rzut karny dla Wojskowych, jednak Wajman nie zdołał pokonać Błażejaka. Piłkarze Wilgi nie mieli do przerwy właściwie ani jednej stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki.

W drugiej części gry goście początkowo atakowali i stworzyli sobie 2 dobre okazje, ale po kilkunastu minutach wszystko wróciło do normy. do siatki gości trafili jeszcze Fiałkowski (61') i Łukawski (81').

Skład Legii: Dąbrowski - Wajman (46' Żółkowski), Guz, Szczęsny, Małkiewicz - Konopka, Łukawski, Rybak (67' Brankiewicz) - Fiałkowski, Graff (73' Janowicz), Kwiatkowski (61' Lipa).