OKS Otwock - Legia II 0-0

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Rezerwy Legii bezbramkowo zremisowały w wyjazdowym meczu ze Startem Otwock po zaciętym, wyrównanym, ale i niezbyt emocjonującym spotkaniu. Spotkanie obserwował sztab szkoleniowy pierwszej drużyny z Janem Urbanem na czele. Wobec wygranej GLKS Nadarzyn Legia na dwie kolejki przed końcem spadła na 3 lokatę w tabeli. W Otwocku stracliśmy nie tylko 2 punkty, ale i Jakuba Polniaka, który z kontuzją podudzia musiał opuścić przedwcześnie boisko.

Najbliższe spotkanie - w sobotę 9 czerwca o 17:00 na Łazienkowskiej; legionisci podejmować będą lidera - Dolcan Ząbki.
W pierwszej połowie z boiska wiało nudą. Najciekawiej było w pierwszych piętnastu minutach drugiej połowy - wtedy to rezerwiści zauważyli, że ich poczynania obserwowane są przez nowego trenera Legii Jana Urbana, a także Mirosława Trzeciaka i Jacka Magierę. Najlepsze sytuacje mieli Jakub Polniak i Piotr Ściebura, który trafił w poprzeczkę.