El. ME: Armenia 1-0 Polska

Kamilo, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski uległa w kolejnym meczu eliminacji na wyjeździe z Armenia 1-0. Po pierwszej połowie nie zanosiło sie na takie rozstrzygniecie. Groźniej atakowali Polacy, ale zawodziła skuteczność, mimo to zdawało sie, że gol dla biało-czerwonych to tylko kwestia czasu. Niestety druga połowa zaskoczyła wszystkich. Ormianie zagrali dużo odważniej. Po jednej z akcji wykonywali rzut wolny w pobliżu pola karnego. Precyzyjny strzał przy słupku oddał w 66 minucie Mkhitaryan gospodarze objęli prowadzenie. Do końca meczu, mimo ataków Polski wynik nie uległ zmianie. W rozegraniu 9 spotkań mamy na koncie dwie porażki.
Skład Polski: Boruc - Wasilewski, Bąk (65' Sobolewski), Żewłakow, Bronowicki - Łobodziński (60' Błaszczykowski),Dudka, Lewandowski, Krzynówek - Smolarek (60' Żurawski),Saganowski.