Grali przyjaciele

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Na sobotę były zaplanowane mecze naszych przyjaciół z Polski. Olimpia Elbląg, Pogoń Szczecin oraz Zagłębie Sosnowiec występowały w roli gospodarza. Niestety atut własnego boiska nie zawsze był sprzymierzeńcem. Elblążanie oraz "Portowcy" wciąż muszą poczekać na ligowe zwycięstwo. Na trzy punkty doczekali się sosnowiczanie. W niedzielę Den Haag zremisowało z RBC.
III liga: Olimpia Elbląg 0-0 Nadnarwianka Pułtusk
Zmiana trenera nie przyniosła pierwszego zwycięstwa w lidze. Olimpia zremisowała bezbramkowo z Nadnarwianką Pułtusk. Dla obu drużyn są to pierwsze punkty zdobyte w obecnych rozgrywkach.
Po 3. kolejkach nasi przyjaciele zajmują 13. miejsce. Za tydzień zmierzą się ze Świtem w Nowym Dworze Mazowieckim.

IV liga: Pogoń Szczecin 0-0 Energetyk Gryfino
Najpierw "Portowcy" zremisowali dwukrotnie 1-1 w rozgrywkach. Teraz przyszedł czas na remis bezbramkowy. Takim rezultatem zakończył się mecz z Energetykiem. W przekroju całego spotkania lepsi byli gospodarze, ale nie potrafili zamienić swej przewagi na bramki.
Pogoń Szczecin zajmuje obecnie 13. miejsce w lidze.

I liga: Zagłębie Sosnowiec 1-0 Polonia Bytom
Pierwsze zwycięstwo Zagłębia po powrocie do ekstraklasy. W Wodzisławiu sosnowiczanie zwyciężyli 1-0 z Polonią Bytom. Gola na wagę trzech punktów zdobył już w 12. minucie Marcin Folc. Taki stan rzeczy utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po zmianie stron żadna z ekip nie potrafiła wykorzystać swoich okazji i skończyło się na skromnym 1-0 dla naszych przyjaciół.
Mimo wygranej Zagłębie nadal zajmuje ostatnie miejsce w lidze mając na koncie -1 punkt. Kolejny mecz sosnowiczanie rozegrają za tydzień z Legią w Warszawie.

Jupiler League: Den Haag 0-0 RBC Roosendaal
Pierwszy punkt "Bocianów" na zapleczu Eredivisie. Nasi przyjaciele podzielili się punktami z RBC. Od 60. minuty gospodarze mieli ułatwione zadanie, gdyż grali z przewagą jednego zawodnika. Niestety nie udało się im wykorzystać tego atutu.
Po 2. kolejkach Den Haag jest na 16. miejscu w lidze.