Reprezentacja: Rosja 2-2 Polska

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Reprezentacja Polski zremisowała w towarzyskim spotkaniu z Rosją 2-2. Do przerwy gospodarze wygrywali 2-0 po bramkach Syczowa i Pawluczenki. W drugiej części gry "biało-czerwoni" spisali się dużo lepiej i doprowadzili do remisu. Najpierw w 73. minucie Jacek Krzynówek strzelił kontaktową bramkę a wynik ustalił Błaszczykowski.

Rosja 2-2 Polska
1-0 - 21 min. Dmitrij Syczow
2-0 - 34 min. Roman Pawluczenko
2-1 - 73 min. Jacek Krzynówek
2-2 - 77 min. Jakub Błaszczykowski

Rosja: Gabułow (46. Szunin) - Bieriezuckij (46. Aniukow; 86. Worobjow), Bieriezuckij (58. Torbinskij), Kołodin - Sajenko, Bilaletdinow, Siemszow, Arszawin, Żyrkow (46. Zyrianow) - Pawluczenko (46. Pogriebniak), Syczow.

Polska: Boruc (46. Kuszczak) - Golański (46. Wasilewski), Bąk (46. Żewłakow), Dudka, Bronowicki - Błaszczykowski, Sobolewski (67. Jop), Lewandowski, Iwański (67. Łobodziński), Krzynówek - Matusiak (76. Piszczek).

żółte kartki: Torbinskij - Sobolewski.