Widzew przegrał z Górnikiem Zabrze

Fumen, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

Nie tylko Legia Warszawa wykorzystała przerwę na mecze reprezentacji rozgrywając sparing z Jagiellonią Białystok. Taką formę sprawdzianu swej formy i umiejętności wybrał nasz najbliższy ligowy rywal, Widzew Łódź. Widzewiacy przegrali 0-1 na wyjeździe z Górnikiem Zabrze, tracąc bramkę dopiero w 86. minucie. Szczęśliwym strzelcem gola został były gracz Olimpii Elbląg, Piotr Ruszkul.
Skład Widzewa Łódź:
I połowa: Bartosz Fabiniak - Sławomir Szeliga, Robert Kłos, Piotr Stawarczyk, Tomasz Lisowski, Łukasz Masłowski, Mindaugas Panka, Mateusz Broź, Wojciech Jarmuż, Krzysztof Sokalski, Sasa Bogunović
II połowa: Jakub Hładowczak - Sławomir Szeliga, Radosław Kursa, Piotr Stawarczyk, Wojciech Jarmuż, Douglas, Mindaugas Panka, Saša Bogunović, Adrian Budka, Krzysztof Sokalski, Piotr Grzelczak.