Grali przyjaciele

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W derbach Turynu Juventus pokonał Torino 1-0 po golu Trezeguet w 90. minucie. W sobotnich meczach naszym przyjaciołom wiodło się słabo. Zagłębie na stadionie przy ulicy Kałuży przegrali po raz kolejny i nadal okupują ostatnią pozycję w tabeli. W sektorze gości w Krakowie doszło do gorszących scen, kiedy miejscowa ochrona niczym ZOMO zaatakowała spokojnych kibiców i zerwała im flagę. Niewiele lepiej wiedzie się Olimpii, która przed własną publicznością przegrała z Dolcanem. Jedyną wygraną zaliczyła Pogoń, choć i jej końcowy sukces nie przyszedł łatwo.
I liga: Cracovia Kraków 1-0 Zagłębie Sosnowiec
Spotkanie w Krakowie zakończyło się kolejną porażką sosnowiczan. Jedynego gola zdobył Kamil Witkowski w 32 minucie. Niestety w dalszej części spotkania Zagłębie nie potrafiło choćby wyrównać i komplet punktów został w Krakowie. Mecz obserwowało 2200 widzów. Fani Zagłębia meczu nie obejrzeli. Co prawda pojawili się na trybunach już godzinę przed pierwszym gwizdkiem, ale krakowska ochrona zaatakowała przyjezdnych i... zdarła z płotu flagę "Adventure Group". Sosnowiczanie zdecydowali się opuścić stadion.

III liga: Olimpia Elbląg 0-2 Dolcan Ząbki
Nie wiedzie się naszym przyjaciołom z Elbląga w rozgrywkach III-ligowych. Olimpijczycy musieli uznać wyższość podwarszawskiego beniaminka i ulegli mu 0-2. Olimpia na 14. miejscu w tabeli.

IV liga: Pogoń Szczecin 1-0 Stal Szczecin
Słabe spotkanie obejrzeli fani Pogoni, którzy w derbowym spotkaniu podejmowali szczecińską Stal. Najważniejsze jednak, że "Portowcy" wywalczyli kolejne 3 punkty. Zwycięstwo nie przyszło łatwo, a jedyny gol padł w doliczonym czasie gry po strzale Cezarego Przewoźniaka. Spotkanie obejrzało 2,5 tysiaca widzów, a Pogoń awansowała na pozycję lidera.

Serie A: AC Torino 0-1 Juventus Turyn

Jupiler League: Telstar Ijmuiden 1-2 Den Haag
Drużyna Den Haagu pokonała na wyjeździe Telstar 2-1 po golach Verhoeka i Immersa.