Koszykówka: Legia 83-88 Piaseczno

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Legioniści przegrali we własnej hali z KS Piaseczno 83-88. Spotkanie co prawda rozpoczęło się po naszej myśli, ale już po paru minutach na prowadzenie wyszli goście. Przewaga Piaseczna przekroczyła już nawet 20 "oczek", ale zryw Legii w ostatniej kwarcie doprowadził do remisu. Niestety, w ostatniej minucie z trudnych pozycji trafiali już tylko przyjezdni i to oni zasłużenie zwyciężyli.

Legioniści tradycyjnie mogli liczyć na wsparcie swoich kibiców, którzy głośno dopingowali. Przeszkadzać w tym próbowała piknikowa grupka gości, którzy za pomocą syreny strażackiej i tamburyna robili straszny hałas. Więcej w dziale Koszykówka