Hokej: Wygrana w rzutach karnych

źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Bardzo męczyli się zawodnicy Legii z zespołem Naprzodu Janów w niedzielnym spotkaniu. Po wczorajszej porażce, podopiecznym Lubomira Witoszka udało się jednak osiągnąć upragnione zwycięstwo. A droga do wygranej była bardzo daleka. Po zaciętym meczu na tablicy widniał remis 4-4, który to legioniści wywalczyli w ostatniej minucie spotkania po golu Rostkowskiego. Dogrywka nie przyniosła rozstrzygnięcia. Dopiero seria rzutów karnych wyłoniła zwycięzcę meczu. Hokeiści Legii okazali się skuteczniejsi (wygrali 3-2) i to oni dopisują do swojego konta 2 cenne punkty. Więcej informacji w dziale Hokej