Trenerzy o meczu

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Spodziewaliśmy się niełatwego meczu, bo jeżeli Polonia była w stanie wygrać z Zagłębiem i Bełchatowem to mogła i dziś być groźna, jednak liczyliśmy na trzy punkty. Wydaje mi się, że zespół zagrał bardzo dobre spotkanie. Jak zwykle zabrakło nam skuteczności, bo już w pierwszej połowie mogliśmy strzelić więcej bramki. Przy stanie 2-0 jedna z kontr gospodarzy, która nie była przypadkiem spowodowała stratę gola. Jesteśmy usatysfakcjonowani tym, że wygraliśmy na wyjeździe.
Dobrze, że zagraliśmy tutaj, a nie w Chorzowie gdzie murawa byłaby dużo gorsza. Roger prezentuje się bardzo dobrze. Szczególnie widzimy to na meczach u siebie gdy nasz system analizuje grę piłkarzy.

Dariusz Fornalak (trener Polonii): Wygrał zespół lepszy w każdym elemencie abecadła piłkarskiego, ale w końcówce ten zespół grał na czas i bardzo mnie to cieszy. Była to dla nas bardzo dobra lekcja. W pierwszej połowie w ogóle nie graliśmy w piłkę i mecz był jednostronny. Moi zawodnicy wiedzą, że na chwilę obecną są słabszymi piłkarzami od swoich kolegów z Warszawy. Przyjmujemy tą porażkę z pokorą i gramy dalej.