Konferencja pomeczowa

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Zaczęliśmy spotkanie bardzo dobrze. Pierwsze 25 minut byliśmy cały czas przy piłce i stworzyliśmy sobie 2-3 dosyć klarowne sytuacje. Przy strzale Gizy znakomicie obronił Cabaj, potem Kiełbowicz miał też sytuację i Cabaj obronił nogą. Nie wykorzystaliśmy w tym czasie tych okazji i później nie wiem dlaczego zespół poczuł się zbyt pewnie i kilkoma stratami obudziliśmy drużynę Cracovii. W drugiej połowie szybko strzelony gol uspokoił nas i zaczęliśmy grać dobrze, a druga bramka rozstrzygnęła losy meczu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo to ciężki teren a nam udało się wygrać. Nie możemy sobie pozwolić na takie zmiany jak w pierwszej połowie, że gramy dobrze, a nagle coś przestaje funkcjonować. Nie był to najlepszy mecz Piotrka Gizy. W ostatnich spotkaniach grał dużo lepiej. Trudno mi powiedzieć dlaczego, może był za bardzo spięty? Generalnie jednak jestem z Piotrka bardzo, bardzo zadowolony.

Stefan Majewski (trener Cracovii): Uznanie dla Legii. Warszawianie uzyskali przewagę, ale w pierwszej połowie stworzyliśmy sobie sporo klarownych sytuacji. Nie potrafiliśmy jednak ich wykorzystać. W drugiej części gry cofnęliśmy się i straciliśmy bramkę. W tym momencie mecz się skończył. Legia ma wiele indywidualności i potrafią oni grać piłką. Był moment że próbowaliśmy nawiązać walkę, ale Legia była dziś lepszą drużyną i zasłużenie wygrała.