Grali przyjaciele

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Zagłębie Sosnowiec i Den Haag nie będą miło wspominali swoich ostatnich pojedynków. Sosnowiczanie po raz kolejny nie potrafili wykorzystać atutu własnego boiska i są coraz bliżej spadku do III ligi. Jedynie Juventus Turyn zgarnął całą pulę.
I liga: Zagłębie Sosnowiec 0-2 Odra Wodzisław
Nasi przyjaciele z Sosnowca na zakończenie 2007 roku obejrzeli marny występ swoich piłkarzy. Porażka 0-2 z Odrą oznacza, że sosnowiczanie mają naprawdę nikłe szansę na uniknięcie degradacji. A ta oznacza, że w przyszłym sezonie Zagłębie znów będzie grało w III lidze. Mecz z Odrą obejrzało 2500 kibiców.

Jupiler League: Den Haag 0-3 MVV Maastricht
Piłkarze z Hagi grali ostatnio całkiem nieźle, ale meczu z Maastricht przed własną publicznością nie zaliczą do udanych. Goście objęli prowadzenie w 16 minucie, a tuż przed przerwą podwyższyli prowadzenie. Trzecia bramka padła w 76 minucie. Spotkanie obejrzało niespełna 4 tysiące widzów.

Serie A: Juventus Turyn 1-0 Atalanta
W niedzielę piłkarze Juventusu odnieśli skromne zwycięstwo nad Atalantą. Komplet punktów zapewnił dopiero w 85. minucie Pavel Nedved. Dzięki temu nasi przyjaciele utrzymali trzecie miejsce w ligowej tabeli.