Grali przyjaciele

Bodziach - Wiadomość archiwalna

Wysoka wygrana Den Haag na własnym stadionie z pewnością uradowała skromną publiczność Den Haag. Nasi holenderscy przyjaciele pokonali TOP Oss. W niedzielę Juventus Turyn pokonał u siebie Sienę. Zatem mijający weekend należy uznać za udany dla zaprzyjaźnionych ekip.
Jupiler League: Den Haag 5-1 TOP Oss
Piłkarze z Hagi w końcu zagrali na dobrym poziomie. W spotkaniu przed własną publicznością dominowali od samego początku. Prowadzenie objęli już w siódmej minucie, a dwie minuty później prowadzili już 2-0. Jedyne trafienie TOP Oss zaliczyło w 37 minucie gry. Jeszcze w ostatniej minucie pierwszej połowy wynik na 3-1 do przerwy ustalił Knopper. Po zmianie stron kolejne dwa gole zdobyli zawodnicy "Bocianów" i 3200 kibiców mogło świętować zdobycie trzech punktów.

Serie A: Juventus Turyn 2-0 Siena
Bramki Hasana Salihamidzicia i Davida Trezegueta dały kolejne trzy punkty "Starej Damie". W pierwszej odsłonie piłkę do siatki wpakował wspomniany były gracz Bayernu Monachium. W drugiej części spotkania gości dobił francuski napastnik i tym samym kibice mogli opuszczać stadion w dobrych nastrojach.