Siatkówka: Legia 1-3 AZS II Olsztyn

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Nie udała się inauguracja nowego roku siatkarzom Legii. Po słabym meczu podopieczni Wojciecha Szczuckiego ulegli przed około 120-osobową publicznością 1-3. Legioniści bardzo słabo spisali się w pierwszym secie ulegając rywalom 20-25. Szwankowała zagrywka i blok, dużo słabiej niż zwykle zagrali czołowi zawodnicy. W drugiej odsłonie gra wyglądała lepiej i to przyniosło efekt w postaci zwycięstwa 25-19. Decydującym momentem spotkania był trzeci set, który Legia przegrała 31-33. W czwartej partii przez cały czas 1-2 punktową przewagę mieli olsztynianie i ostatecznie wygrali 21-25. Więcej informacji w dziale Siatkówka.