Trenują na całego - fot. Tomek Janus

Postawiłeś tych bramkarzy?

Tomek Janus, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Po sparingu z Almerią legioniści wrócili już do normalnego rytmu treningowego i o 16:30 rozpoczęli kolejne zajęcia na boiskach w Campoamor. Tym razem trener Jan Urban większość czasu poświęcił na zajęcia z piłkami. "Krzysiek, postawiłeś tych bramkarzy?" - pokrzykiwał szkoleniowiec do Krzysztofa Dowhania, gdy zawodnicy raz za razem posyłali futbolówkę do siatki. "Cały czas stoją" - odparł trener bramkarzy, a ci ciągle mieli ręce pełne roboty.

Piłkarze Legii rozgrywali akcje, które po kilku podaniach miały zakończyć się strzałem w długi róg. Później przyszedł zaś czas na krótkie mecze, w których rywalizowały cztery drużyny. Królem polowania okazał się Błażej Augustyn, który trzy razy skierował piłkę do siatki.

Swoje pięć minut podczas treningu miał także Jan Urban. Trening obserwowało dwóch hiszpańskich kibiców, którzy wykorzystując chwilę przerwy wzięli od trenera Legii autograf na szaliku Osasuny Pampeluna.