Koszykówka: Bonduelle 91-87 Legia

Fumen, źródło: harmattan.pl - Wiadomość archiwalna

We wczorajszym meczu ligowym koszykarze Legii przegrali 87-91 w Gniewkowie. Ekipa Bonduelle wyrobiła sobie przewagę po pierwszej kwarcie (30-21), której już nie roztrwoniła do końca. W kolejnych dwóch odsłonach oba zespoły toczyły wyrównany pojedynek. W ostatniej kwarcie podopieczni Roberta Chabelskiego byli minimalnie lepsi, ale nie pozwoliło to ostatecznie na osiągnięcie korzystnego rezultatu. W zespole gospodarzy jednym z wyróżniających się zawodników był Kamil Sulima, zdobywca 18 punktów. W zespole Legii najlepiej punktował Łukasz Zajączkowski, który z 44-punktową zdobyczą ustanowił tegoroczny rekord ligi. Więcej o meczu w dziale koszykówka.