Grali przyjaciele

Fumen, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Wczoraj Juventus Turyn, a dziś Den Haag walczyli o ligowe punkty. Rywalem "Starej Damy" w meczu na szczycie była AS Roma. Natomiast holenderscy przyjaciele pojechali na potyczkę z Go Ahead Eagles. Trzeba przyznać, że były to udane spotkania.
Serie A: Juventus Turyn 1-0 AS Roma
W meczu na szczycie górą Juventus. Jedyną bramkę w spotkaniu zdobył symbol ekipy gospodarzy Alessandro del Piero. Tuż przed przerwą pokonał on bramkarza gości. W drugiej odsłonie rezultat spotkania nie uległ zmianie i to gospodarze mogli cieszyć się z kompletu punktów.
Dzięki tej wygranej "Stara Dama" zbliżyła się do rzymian na jeden punkt. Liderem nadal jest Inter Mediolan mając 12 punktów nad trzecim Juventusem.

Jupiler League: Go Ahead Eagles 1-2 Den Haag
W ramach 28. kolejki drugiej ligi holenderskiej Den Haag zmierzyło się na wyjeździe z Go Ahead Eagles. Po pierwszej połowie na tablicy było 1-0 dla naszych przyjaciół. W 39. minucie na listę strzelców wpisał się Lex Immers. Przyjezdni nie utrzymali prowadzenia zbyt długo. Po rozpoczęciu drugiej połowy do remisu doprowadzili gospodarze za sprawą Ahahaoui. Jednak koniec spotkania był szczęśliwy dla Den Haag. W 87. minucie komplet punktów zapewnił Knopper i 3 punkty pojechały do Hagi.
Tym samym "Bociany" wskoczyły na 6. miejsce kosztem... Go Ahead.