60 minut Tietza przeciwko Ukrainie

Redakcja, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

W drugim meczu rozgrywanego w Belgii Turnieju Czterech Narodów reprezentacja Polski do lat 16 pokonała Ukrainę 2-0 (2-0). Legionista występujący w kadrze U-16, Mateusz Tietz zagrał 60 minut, a boisko musiał opuścić w wyniku urazu. Bramki dla biało-czerwonych strzelili Adamczyk i Wrażeń. W ostatnim meczu Polacy zremisowali ze Słowacją i wygrali turniej. Tietz wszedł tym razem na boisko w przerwie spotkania.
5 marca 2008, 16:00 - Varsenare
Polska 2-0 Ukraina
Bramki: Adamczyk 25', Wrażeń 38'.

Polska: Bednarek - Modelski, Adamczyk, Szóstko, Mróz, Tietz (60. Lisowski), Golla, Dąbrowski (82. Mroziński), Jonczyk (85. Lenart), Kolouszek (88. Trzaskowski), Wrażeń (65. Leszczak).

7 marca 2008, 16:00 - Veurne
Polska - Słowacja 0-0

Polska: Krakowiak - Mroziński (88. Modelski), Adamczyk, Gawroński (66. Szóstko), Mróz - Lenart (66. Lisowski), Dabrowski, Golla, Jończyk - Trzaskowski (46. Tietz), (68. Kolouszek), Leszczak.