Trenerzy o meczu

Woytek, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Wydaje mi się, że chcieliśmy przejść do następnej rundy jak najmniejszym kosztem. Mamy teraz przed sobą wiele spotkań, gramy co 3 dni, a w tym momencie nie dysponujemy taką kadrą, aby na wszystkich frontach sobie poradzić. Obie drużyny miały mało okazji. Warunki do gry były dobre, w pierwszej połowie było dużo strat ze strony naszej i przeciwnika. Aż do naszej bramki wynik był otwarty. W pierwszej połowie znakomita przewrotka mogła odwrócić wynik meczu.

Chciałbym wyróżnić Majkowskiego i Rybusa - zaprezentowali się bardzo dobrze. Teraz czeka nas trudny mecz z Lechem. Piotrek Bronowicki jeszcze przed meczem miał uraz i dlatego musiał opuścić boisko. Mam nadzieję, że to nic poważnego.

Dariusz Kubicki (trener Lechii): Widzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Długo utrzymywał się wynik 0-0. W ostatnich 30 minutach postawiliśmy wszystko na jedną kartę. Przeprowadziłem trzy ofensywne zmiany, ale Legia była bardzo dobrze zorganizowana. Mimo porażki myślę, że zawodnicy godnie zaprezentowali klub w tym meczu. Mam nadzieję, że to przedsmak tego co będzie czekało nas co tydzień w przyszłym sezonie. Gratuluję Legii i życzę wygrania pucharu - to będę chociaż częściowo rozgrzeszony.