Młode Wilki rocznik 1992 przegrały z Olimpią 0-1 - fot. Raffi

Młode Wilki: ze zmiennym szczęściem

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Swoje mecze rozgrywały dziś na Łazienkowskiej trzy drużyny Młodych Wilków. O 10 rano rozpoczęli zmagania podopieczni trenera R. Boczka (rocznik 1997), który bez trudu poradzili sobie ze Spartą Jazgarzew, wygrywając 5-1. Po nich na boisko wyszli gracze z rocznika 1994, podejmujący groźną Pogoń Siedlce. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-1, a gole dla Legii zdobyli: Norbert Misiak, Dominik Ochman i Przemysław Żegleń. Słabiej poszło za to juniorom młodszym z rocznika 1992, którzy ulegli 0-1 Olimpii Warszawa.
Od początku w meczu derbowym dominowali gracze z Górczewskiej, którzy stworzyli sobie trzy doskonałe okazje, z których wykorzystali jedną. Legioniści mieli poważne problemy z przedarciem się w pole karne gości. W drugiej części Olimpia nieco się cofnęła licząc na kontry i strzały z dystansu. Taktyka ta okazała się skuteczna, choć atakujący gracze Legii mieli kilka okazji do zmiany rezultatu. W 55. minucie w polu karnym padł Tietz, faul zasygnalizował sędzia boczny, jednak arbiter główny był innego zdania. W 62. minucie występujący dziś na boku pomocy Tietz wpadł w pole karne, okiwał bramkarza, ale piłkę po jego strzale z linii bramkowej wybił obrońca. Na 2 minuty przed końcem spotkania groźnie główkował, wspomagający dziś młodszych kolegów pod nieobecność 3 reprezentantów Polski, Mateusz Lisiecki, ale piłka przeleciała tuż nad poprzeczką. Legia przegrała ostatecznie i nie zdołała tym samym dołączyć do czołówki tabeli MLJMł.