Grali przyjaciele

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Olimpia Elbląg rozegrała dziś spotkanie Pucharu Polski, w którym pewnie pokonała niżej notowanego rywala. Pogoń Szczecin grała natomiast zaległe spotkanie ligowe i decydującą o zwycięstwie bramkę zdobyła dopiero na minutę przed końcem meczu. W zaległym spotkaniu Serie A, trzy punkty na swoim koncie zapisał Juventus Turyn.
Puchar Polski: MKS Korsze 0-5 Olimpia Elbląg
Olimpia Elbląg nie zawiodła swoich kibiców i w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim i pewnie pokonała MKS Korsze 5-0.

IV liga: Pogoń Szczecin 2-1 Piast Choszczno
W zaległym spotkaniu IV ligi piłkarze Pogoni odnieśli kolejną wygraną. Zwycięstwo nad Piastem Choszczno nie przyszło jednak Portowcom łatwo. Wynik spotkania otworzył Kowal zaraz po rozpoczęciu drugiej połowy. Wyrównanie padło w 71 minucie meczu i gdy publiczność na stadionie w Szczecinie spoglądała na sędziego, ile minut doliczy do regulaminowych 90... świetną akcją popisał się Chi-fon. Wykorzystał błąd obrony Piasta i wyłożył piłkę Przewoźniakowi, który zapewnił Pogoni kolejne 3 punkty. Spotkanie rozgrywane było w strugach deszczu, który skutecznie odstraszył kibiców. Mecz obejrzało zaledwie 300 fanów.

Serie A: Juventus Turyn 3-0 AC Parma
W zaległym spotkaniu 31. kolejki Serie A, piłkarze "Starej Damy" zwyciężyli AC Parma 3-0. Wynik meczu otworzył w 16 minucie David Trezeguet. 15 minut później do bramki Bucciego trafił Palladino. Trzecia bramka dla Juve padła po samobójczym trafieniu Morrone'a. Goście kończyli mecz w dziesiątkę, po czerwonej bramce dla Couto. Juventus na trzecim miejscu w tabeli za Romą i Interem.