U-16: Występ Żyro i Broniszewskiego

Raffi, źródło: 90minut.pl - Wiadomość archiwalna

W rozegranym dziś spotkaniu reprezentacji U-16 (rocznik 1992) Polska wygrała z Mołdawią 2-0 (1-0). Gole zdobyli: Mateusz Kolouszek w 30. i Michał Jonczyk w 64. minucie. W pierwszym składzie wyszli obaj powołani na ten mecz legioniści - Michał Żyro zagrał przez 80 minut, zaś Paweł Broniszewski przebywał na boisku do 54. minuty. Młodzi Polacy rozegrają również drugi mecz z Mołdawianami, który odbędzie się w piątek 18 kwietnia o godzinie 15:00.

Polska: Primel - Modelski, Adamczyk, Mróz (69. Szóstko), Cyfert, Dąbrowski, Kolouszek, Żyro (80. Wieczorek), Broniszewski (54. Golla), Jonczyk (69. Lisowski), Nalborski (80. Paprocki)