Liga okręgowa: KS Łomianki 1-1 CWKS Legia

Raffi, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze CWKS Legia zdobyli jeden punkt w Łomiankach. Legioniści zremisowali z miejscowym Klubem Sportowym 1-1. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Po zmianie stron gola na 1-0 dla Legii strzelił Karpiński w 52 minucie, z podania Kwiatkowskiego. Prowadzenie CWKS-u trwało zaledwie 10 minut. W drugiej części meczu obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia kolejnych bramek, ale wynik spotkania nie uległ już zmianie. Mimo niekorzystnej pory meczu Legię w Łomiankach dopingowało kilkunastu kibiców.

Skład CWKS Legii: Nowak - Gębczyński, Zdzieszyński, P. Kucharczyk (71. Jasiński), Mania (73. Srebrnik) - Borowik, K. Kucharczyk (82. Kilman), Brankiewicz, Kwiatkowski - Zielonka, Karpiński