Grali przyjaciele

Bodziach, źródło: własne - Wiadomość archiwalna

Piłkarze Olimpii Elbląg zdobyli 3 punkty w jakże prestiżowym dla nich spotkaniu. Na trybunach panowała wspaniała atmosfera, a grająca jak w transie drużyna z Elbląga strzeliła rywalowi z Olsztyna trzy bramki. Natomiast Den Haag wykonało kolejny krok do powrotu na boiska Eredivisie.
III liga: Olimpia Elbląg 3-0 Stomil Olsztyn
Na Agrikola doszło do długo oczekiwanego spotkania ze Stomilem. Piłkarze Olimpii stanęli na wysokości zadania i pewnie pokonali ekipę z Olsztyna. Prowadzenie dla Olimpii zdobył Koprucki w 29 minucie. Kolejne trafienia miały miejsce po przerwie w krótkich odstępach czasowych. Najpierw Nowacki strzelił na 2-0, a w 73 minucie wynik meczu ustalił Kolosov. Na trybunach panowała wspaniała atmosfera. Fani gorącym dopingiem zagrzewali zawodników do walki, a ultrasi Olimpii zaprezentowali ciekawą oprawę.

Jupiler League: Den Haag 1-0 VVV Venlo
W drugiej rundzie play-off piłkarze z Hagi mierzą się z VVV Venlo. W pierwszym spotkaniu lepsi okazali się nasi przyjaciele wygrywając 1-0. Jedyna bramka padła tuż po rozpoczęciu starcia, a szczęśliwym strzelcem okazał się Verhoek. Rewanż 4 maja na boisku rywala.