Konferencja po meczu w Lubinie

- Wiadomość archiwalna

Jan Urban (trener Legii): Pierwsza połowa była niezbyt ciekawa. Dwie drużyny miały respekt przed sobą. Bramka strzelona przez Zagłębie spowodowała, że musieliśmy się obudzić i zaatakować. W drugiej części gry mieliśmy kilka dogodnych sytuacji, ale Zagłębie przy stanie 1-1 również miało swoje sytuacje. Na pewno mieliśmy sporo szczęścia w końcówce meczu. Generalnie przewaga optyczna była po stronie Zagłębia. To nie powinno jednak dziwić bo ostatnio gramy co 3 dni i w końcówce musieliśmy się bronić. Na szczęście dowieźliśmy wynik do końca.
Cieszy kolejny finał w tym roku. Możemy spokojniej patrzeć w przyszłość.

Wiesław Wojno (trener Zagłębia): Zwycięski remis Legii i przepustka do europejskich pucharów. Gratuluję Legii i trenerowi Urbanowi, bo Legia nie była łatwym przeciwnikiem. Analizy, które dokonaliśmy po poprzednich meczach z Legią przyniosły efekt, pozwoliły kontrolować mecz w pierwszej połowie i strzelić gola. Druga połowa, jeżeli chodzi o widowisko, była kapitalna. Niestety nieskuteczność z naszej strony nie pozwoliła nam awansować. Gdyby Chałbiński wygrał pojedynek z Muchą... wynik 2-0 już by nam chyba zapewnił awans. W końcówce rzuciliśmy się do ataku ze wszystkich sił, ale zabrakło szczęścia. Dziękuję zawodnikom, którzy w ten mecz włożyli całe swoje zdrowie.